ECQ-E10184KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E10184KFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E10184KFB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E10184KFB
Număr parc ECQ-E10184KFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130605 pcs Fișa cu date ECQ-E10184KFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.413" W (26.00mm x 10.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE10184KFB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.689" (17.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.18µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.18µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E10222KF
ECQ-E10222KF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 2200PF 10% 1KVDC RADIAL
In stoc: 368561 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL