ECQ-E10152RJF
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E10152RJF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E10152RJF
Număr parc ECQ-E10152RJF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 202384 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE10152RJF
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1500pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial capacitanță 1500pF