ECQ-B1H681JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H681JF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-B1H681JF3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 680PF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-B1H681JF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-B1H681JF3
Număr parc ECQ-B1H681JF3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 680PF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2873 pcs Fișa cu date ECQ-B1H681JF3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serie ECQ-B(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQB1H681JF3
P4580TB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 680pF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 680pF