ECQ-B1H154JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H154JF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-B1H154JF3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-B1H154JF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-B1H154JF3
Număr parc ECQ-B1H154JF3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3200 pcs Fișa cu date ECQ-B1H154JF3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.197" W (11.00mm x 5.00mm) Serie ECQ-B(F)
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQB1H154JF3
P4595TB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 0.15µF