ECQ-B1H122JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H122JF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-B1H122JF3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1200PF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-B1H122JF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-B1H122JF3
Număr parc ECQ-B1H122JF3 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1200PF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5426 pcs Fișa cu date ECQ-B1H122JF3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serie ECQ-B(F)