ECO-S2HP680CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2HP680CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S2HP680CA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Foi de date: ECO-S2HP680CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S2HP680CA
Număr parc ECO-S2HP680CA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5797 pcs Fișa cu date ECO-S2HP680CA.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.09A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS2HP680CA
P7445
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.438 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 68µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.438 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 68µF