ECO-S2GP121CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP121CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S2GP121CA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ECO-S2GP121CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S2GP121CA
Număr parc ECO-S2GP121CA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5454 pcs Fișa cu date ECO-S2GP121CA.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.02A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume ECOS2GP121CA
P6143
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.382 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.382 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
capacitanță 120µF Aplicații General Purpose