ECO-S2EP681EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2EP681EA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S2EP681EA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Foi de date: ECO-S2EP681EA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S2EP681EA
Număr parc ECO-S2EP681EA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5265 pcs Fișa cu date ECO-S2EP681EA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS2EP681EA
P7407
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 268 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 268 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 680µF