ECO-S2AA152EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2AA152EA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S2AA152EA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Foi de date: ECO-S2AA152EA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S2AA152EA
Număr parc ECO-S2AA152EA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2805 pcs Fișa cu date ECO-S2AA152EA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.415A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS2AA152EA
P6712
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 122 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 122 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1500µF