ECO-S1VP822BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1VP822BA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S1VP822BA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Foi de date: ECO-S1VP822BA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S1VP822BA
Număr parc ECO-S1VP822BA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2726 pcs Fișa cu date ECO-S1VP822BA.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.6A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS1VP822BA
P6910
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 57 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 57 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 8200µF