ECO-S1JA272DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1JA272DA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S1JA272DA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP
Foi de date: ECO-S1JA272DA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S1JA272DA
Număr parc ECO-S1JA272DA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5786 pcs Fișa cu date ECO-S1JA272DA.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.53A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS1JA272DA
P7480
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 104 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 2700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 104 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 2700µF