ECO-S1CP822AA
PanasonicPanasonic
ECO-S1CP822AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S1CP822AA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP
Foi de date: ECO-S1CP822AA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S1CP822AA
Număr parc ECO-S1CP822AA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5075 pcs Fișa cu date ECO-S1CP822AA.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 3.47A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.991A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS1CP822AA
P6859
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 81 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 8200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 81 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 8200µF