ECO-S1CA472BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1CA472BA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-S1CA472BA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP
Foi de date: ECO-S1CA472BA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECO-S1CA472BA
Număr parc ECO-S1CA472BA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2762 pcs Fișa cu date ECO-S1CA472BA.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 1.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.748A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECOS1CA472BA
P7462
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 123 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 123 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 4700µF