ECK-D3D332KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3D332KBP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECK-D3D332KBP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 2KV Y5P RADIAL
Foi de date: ECK-D3D332KBP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECK-D3D332KBP
Număr parc ECK-D3D332KBP Producător Panasonic
Descriere CAP CER 3300PF 2KV Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4204 pcs Fișa cu date ECK-D3D332KBP.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5P (B)
Dimensiune / Dimensiune 0.669" Dia (17.00mm) Serie KBP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume ECKD3D332KBP
P4492A
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.827" (21.00mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 3300pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
capacitanță 3300pF Aplicații General Purpose