ECK-D3D122KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3D122KBP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECK-D3D122KBP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 2KV Y5P RADIAL
Foi de date: ECK-D3D122KBP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECK-D3D122KBP
Număr parc ECK-D3D122KBP Producător Panasonic
Descriere CAP CER 1200PF 2KV Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4148 pcs Fișa cu date ECK-D3D122KBP.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5P (B)
Dimensiune / Dimensiune 0.413" Dia (10.50mm) Serie KBP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume ECKD3D122KBP
P4487A
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 1200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
capacitanță 1200pF Aplicații General Purpose