ECK-A3F272KBP
PanasonicPanasonic
ECK-A3F272KBP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECK-A3F272KBP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 2700PF 3KV Y5P RADIAL
Foi de date: ECK-A3F272KBP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECK-A3F272KBP
Număr parc ECK-A3F272KBP Producător Panasonic
Descriere CAP CER 2700PF 3KV Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2911 pcs Fișa cu date ECK-A3F272KBP.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5P (B)
Dimensiune / Dimensiune 0.728" Dia (18.50mm) Serie KBP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume ECKA3F272KBP
P9592
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 2700pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
capacitanță 2700pF Aplicații General Purpose