ECJ-ZEC1C680J
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEC1C680J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-ZEC1C680J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 0201
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-ZEC1C680J
Număr parc ECJ-ZEC1C680J Producător Panasonic
Descriere CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume PCC2122DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 68pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 68pF Aplicații General Purpose