ECJ-UVC1H101K
PanasonicPanasonic
ECJ-UVC1H101K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-UVC1H101K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-UVC1H101K
Număr parc ECJ-UVC1H101K Producător Panasonic
Descriere CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Coeficientul de temperatură C0G, NP0 Dimensiune / Dimensiune 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Serie ECJ Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0504 (1410 Metric)
Alte nume ECJUVC1H101K
P12982TR
Numărul de condensatori 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Material dielectric Ceramic descriere detaliata 100pF Isolated Capacitor 2 Array 50V C0G, NP0 0504 (1410 Metric)
Tipul circuitului Isolated capacitanță 100pF