ECJ-TVC1H100F
PanasonicPanasonic
ECJ-TVC1H100F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-TVC1H100F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ARRAY 10PF 50 NP0 0805
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-TVC1H100F
Număr parc ECJ-TVC1H100F Producător Panasonic
Descriere CAP ARRAY 10PF 50 NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1pF
Coeficientul de temperatură C0G, NP0 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ECJ-T Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume P11999CT Numărul de condensatori 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm)
Material dielectric Ceramic descriere detaliata 10pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Tipul circuitului Isolated capacitanță 10pF