ECJ-RVB1H331M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB1H331M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-RVB1H331M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ARRAY 330PF 50V X7R 1206
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-RVB1H331M
Număr parc ECJ-RVB1H331M Producător Panasonic
Descriere CAP ARRAY 330PF 50V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură X7R Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ECJ-R Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume P10601CT Numărul de condensatori 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm)
Material dielectric Ceramic descriere detaliata 330pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 1206 (3216 Metric)
Tipul circuitului Isolated capacitanță 330pF