ECJ-GVF1A475Z
PanasonicPanasonic
ECJ-GVF1A475Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-GVF1A475Z
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 4.7UF 10V Y5V 0805
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-GVF1A475Z
Număr parc ECJ-GVF1A475Z Producător Panasonic
Descriere CAP CER 4.7UF 10V Y5V 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură Y5V (F)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume PCC2409DKR
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose