ECJ-2YB1C334K
PanasonicPanasonic
ECJ-2YB1C334K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-2YB1C334K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 16V X7R 0805
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-2YB1C334K
Număr parc ECJ-2YB1C334K Producător Panasonic
Descriere CAP CER 0.33UF 16V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume PCC1817DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 0.33µF Aplicații General Purpose