ECJ-1VC1H681J
PanasonicPanasonic
ECJ-1VC1H681J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-1VC1H681J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-1VC1H681J
Număr parc ECJ-1VC1H681J Producător Panasonic
Descriere CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ECJ1VC1H681J
PCC2149TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 680pF Aplicații General Purpose