ECJ-1VBFJ475K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VBFJ475K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-1VBFJ475K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-1VBFJ475K
Număr parc ECJ-1VBFJ475K Producător Panasonic
Descriere CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume PCC13495CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose