ECJ-1VB1H153K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1H153K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-1VB1H153K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-1VB1H153K
Număr parc ECJ-1VB1H153K Producător Panasonic
Descriere CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume PCC1786CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 0.015µF Aplicații General Purpose