ECJ-0EB1H122K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1H122K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-0EB1H122K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 50V X7R 0402
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-0EB1H122K
Număr parc ECJ-0EB1H122K Producător Panasonic
Descriere CAP CER 1200PF 50V X7R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ECJ