ECJ-0EB1A333K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1A333K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECJ-0EB1A333K
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 10V X5R 0402
  • Mesaj
Specificațiile ECJ-0EB1A333K
Număr parc ECJ-0EB1A333K Producător Panasonic
Descriere CAP CER 0.033UF 10V X5R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ECJ
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume PCC2140DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.033µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
capacitanță 0.033µF Aplicații General Purpose