ECH-U1H682GB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H682GB5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECH-U1H682GB5
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 6800PF 2% 50VDC 1206
Foi de date: ECH-U1H682GB5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECH-U1H682GB5
Număr parc ECH-U1H682GB5 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 6800PF 2% 50VDC 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 99736 pcs Fișa cu date ECH-U1H682GB5.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±2% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ECH-U(B)
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume PCF1111CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
descriere detaliata 6800pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) capacitanță 6800pF