ECH-U1H391JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H391JX5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECH-U1H391JX5
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 390PF 5% 50VDC 0805
Foi de date: ECH-U1H391JX5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECH-U1H391JX5
Număr parc ECH-U1H391JX5 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 390PF 5% 50VDC 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 204802 pcs Fișa cu date ECH-U1H391JX5.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ECH-U(X)
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume PCF1323CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.043" (1.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
descriere detaliata 390pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric) capacitanță 390pF