ECH-U1H224JX9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H224JX9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECH-U1H224JX9
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC 2416
Foi de date: ECH-U1H224JX9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECH-U1H224JX9
Număr parc ECH-U1H224JX9 Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC 2416 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62649 pcs Fișa cu date ECH-U1H224JX9.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare Solder Pads
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Serie ECH-U(X)
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2416 (6041 Metric) Alte nume PCF1565CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) capacitanță 0.22µF