ECH-S1H122JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H122JZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECH-S1H122JZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1200PF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECH-S1H122JZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECH-S1H122JZ
Număr parc ECH-S1H122JZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1200PF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5882 pcs Fișa cu date ECH-S1H122JZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Serie ECHS(Z)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECHS1H122JZ
PS1H122J
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.346" (8.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS)
descriere detaliata 1200pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial capacitanță 1200pF