ECG-CY0G471R
PanasonicPanasonic
ECG-CY0G471R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECG-CY0G471R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 470UF 20% 4V SMD
Foi de date: 1.ECG-CY0G471R.pdf2.ECG-CY0G471R.pdf3.ECG-CY0G471R.pdf4.ECG-CY0G471R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECG-CY0G471R
Număr parc ECG-CY0G471R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM POLY 470UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie SP-Cap CY
Ripple Current @ Low Frequency 5.1A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume P122480DKR Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 15 mOhm descriere detaliata 470µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose