ECE-V1VA221P
PanasonicPanasonic
ECE-V1VA221P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-V1VA221P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Foi de date: ECE-V1VA221P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-V1VA221P
Număr parc ECE-V1VA221P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3202 pcs Fișa cu date ECE-V1VA221P.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie VS Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz