ECE-V1VA100NP
PanasonicPanasonic
ECE-V1VA100NP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-V1VA100NP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Foi de date: ECE-V1VA100NP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-V1VA100NP
Număr parc ECE-V1VA100NP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3625 pcs Fișa cu date ECE-V1VA100NP.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie VS Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume PCE3135CT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose