ECE-V1CA101P
PanasonicPanasonic
ECE-V1CA101P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-V1CA101P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Foi de date: ECE-V1CA101P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-V1CA101P
Număr parc ECE-V1CA101P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6966 pcs Fișa cu date ECE-V1CA101P.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie VS Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume ECEV1CA101P
PCE2043TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose