ECE-V0JA470WR
PanasonicPanasonic
ECE-V0JA470WR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-V0JA470WR
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: ECE-V0JA470WR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-V0JA470WR
Număr parc ECE-V0JA470WR Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5598 pcs Fișa cu date ECE-V0JA470WR.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie VS Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume ECEV0JA470WR
PCE3309TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose