ECE-T2GA102EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2GA102EA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T2GA102EA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ECE-T2GA102EA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T2GA102EA
Număr parc ECE-T2GA102EA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4033 pcs Fișa cu date ECE-T2GA102EA.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie T-HA Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET2GA102EA
P10675
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 166 mOhm
descriere detaliata 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 166 mOhm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF