ECE-T1EP104FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1EP104FA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T1EP104FA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100000UF 20% 25V SNAP
Foi de date: ECE-T1EP104FA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T1EP104FA
Număr parc ECE-T1EP104FA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100000UF 20% 25V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4786 pcs Fișa cu date ECE-T1EP104FA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 12.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.89A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET1EP104FA
P10011
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 12 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 12 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 100000µF