ECE-S2EG331N
PanasonicPanasonic
ECE-S2EG331N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-S2EG331N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ECE-S2EG331N
Număr parc ECE-S2EG331N Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3338 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie TS-NH Ripple Current @ Low Frequency 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.563A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume ECES2EG331N
P6581
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF