ECE-P2WA132HA
PanasonicPanasonic
ECE-P2WA132HA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-P2WA132HA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1300UF 20% 450V SNAP
Foi de date: ECE-P2WA132HA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE-P2WA132HA
Număr parc ECE-P2WA132HA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1300UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3029 pcs Fișa cu date ECE-P2WA132HA.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie T-HA Ripple Current @ Low Frequency 5.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.252A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Alte nume ECEP2WA132HA
P13230
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 3.622" (92.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 140 mOhm
descriere detaliata 1300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 140 mOhm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1300µF