ECE-P2EA332HA
PanasonicPanasonic
ECE-P2EA332HA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-P2EA332HA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP
Foi de date: ECE-P2EA332HA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-P2EA332HA
Număr parc ECE-P2EA332HA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5517 pcs Fișa cu date ECE-P2EA332HA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie T-HA Ripple Current @ Low Frequency 5.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.672A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Alte nume ECEP2EA332HA
P13214
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 65 mOhm
descriere detaliata 3300µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 65 mOhm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 3300µF