ECE-P1KP393HA
PanasonicPanasonic
ECE-P1KP393HA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-P1KP393HA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 39000UF 20% 80V SNAP
Foi de date: ECE-P1KP393HA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-P1KP393HA
Număr parc ECE-P1KP393HA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 39000UF 20% 80V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6958 pcs Fișa cu date ECE-P1KP393HA.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 14.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.49A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Alte nume ECEP1KP393HA
P13284
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 4.134" (105.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 13 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 39000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 13 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 39000µF