ECE-A1VKA4R7I
PanasonicPanasonic
ECE-A1VKA4R7I Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-A1VKA4R7I
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE-A1VKA4R7I
Număr parc ECE-A1VKA4R7I Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2178441 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune -
Serie KA Ripple Current @ High Frequency 37.4mA @ 10kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume ECEA1VKA4R7I Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECE-A1VKA4R7B
ECE-A1VKA4R7B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 2067164 pcs
Descarca:
RFQ
ECE-A1VKA4R7
ECE-A1VKA4R7
Producători: Panasonic