ECE-A1VKA330
PanasonicPanasonic
ECE-A1VKA330 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-A1VKA330
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: ECE-A1VKA330.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE-A1VKA330
Număr parc ECE-A1VKA330 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 415440 pcs Fișa cu date ECE-A1VKA330.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie KA Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECEA1VKA330
P835
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECE-A1VKA330I
ECE-A1VKA330I
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1816040 pcs
Descarca: ECE-A1VKA330I.pdf
RFQ
ECE-A1VKA330B
ECE-A1VKA330B
Producători: Panasonic