ECE-A0JKA220B
PanasonicPanasonic
ECE-A0JKA220B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-A0JKA220B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE-A0JKA220B
Număr parc ECE-A0JKA220B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2543402 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune -
Serie KA Ripple Current @ High Frequency 49.3mA @ 10kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume ECEA0JKA220B Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose