ECE-A0GKA471I
PanasonicPanasonic
ECE-A0GKA471I Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-A0GKA471I
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Foi de date: ECE-A0GKA471I.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECE-A0GKA471I
Număr parc ECE-A0GKA471I Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1108397 pcs Fișa cu date ECE-A0GKA471I.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie KA Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 238mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECEA0GKA471I
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF