ECD-GZE3R3C
PanasonicPanasonic
ECD-GZE3R3C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECD-GZE3R3C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201
Foi de date: 1.ECD-GZE3R3C.pdf2.ECD-GZE3R3C.pdf3.ECD-GZE3R3C.pdf4.ECD-GZE3R3C.pdf5.ECD-GZE3R3C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECD-GZE3R3C
Număr parc ECD-GZE3R3C Producător Panasonic
Descriere CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie ECD
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume PCC2360CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 3.3pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency