ECD-G0E5R6C
PanasonicPanasonic
ECD-G0E5R6C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECD-G0E5R6C
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 0402
Foi de date: 1.ECD-G0E5R6C.pdf2.ECD-G0E5R6C.pdf3.ECD-G0E5R6C.pdf4.ECD-G0E5R6C.pdf5.ECD-G0E5R6C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECD-G0E5R6C
Număr parc ECD-G0E5R6C Producător Panasonic
Descriere CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ECD
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ECDG0E5R6C
PCC2261TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss
Rata de eșec - descriere detaliata 5.6pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 5.6pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency