ECA-2WHG100E
PanasonicPanasonic
ECA-2WHG100E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-2WHG100E
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: ECA-2WHG100E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECA-2WHG100E
Număr parc ECA-2WHG100E Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203254 pcs Fișa cu date ECA-2WHG100E.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie NHG Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112.5mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume ECA2WHG100E
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF