ECA-2AHG470B
PanasonicPanasonic
ECA-2AHG470B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECA-2AHG470B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: ECA-2AHG470B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECA-2AHG470B
Număr parc ECA-2AHG470B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178865 pcs Fișa cu date ECA-2AHG470B.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie NHG Ripple Current @ Low Frequency 165mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 247.5mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume P19553CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF